فرهنگان رازی
بزرگترین فروشگاه فرهنگی جنوب پایتختفروشگاه فرهنگان رازي تنها يك فروشگاه كتاب نيست‎؛ ما مجموعه‌سازي از فرآورده‌هاي فرهنگي ايران و جهان را فعاليت اصلي خود مي‌دانيم. تلاش همكاران فروشگاه فرهنگان رازي جستجو و انتخاب بهترين‌ها در گستره فرهنگ است. ما از هر اثر بهترين نشر آن را
برمي‌گزينيم و ارائه مشاوره به مراجعان براي انتخابي بهتر را وظيفه خود مي‌دانيم. براي ما عرضه فرآورده‌هاي فرهنگي يك جامعه چيزي فراتر از فروش يك كالا است. شيوه نگرش و انديشه مراجعان در یک منطقه از شهر، آن هم شهری به بزرگی تهران يك نياز است كه در بلندمدت شناخته مي‌شود.
در فروشگاه فرهنگان رازي ايستادن مانع كسب نيست! حتي مي‌توانيد بنشينيد. كتابي برداريد و دنيا را ورق بزنيد. يك فنجان چاي هم آرامش مي‌بخشد. فروشگاه فرهنگان رازي جايي است براي پدر و مادرها و فرزندان و حتا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها با نوه‌ها تا بتوانند كتاب قصه شب‌شان را انتخاب كنند.
بزرگترين فروشگاه فرهنگي جنوب پايتخت آماده پيشنهاد نگاهي يا نوايي ديگر به شما براي زندگي است....

خط مشي فروشگاه فرهنگان رازي
ما در فروشگاه فرهنگان رازي به این موارد متعهدیم:
- مشاوري امين در انتخاب کتاب خوب براي مشتريان خود باشیم.
- براي عرضه انتخاب‌هايي بكنیم كه از كيفيت بهتري برخوردارند.
- همه شكل‌هاي مختلف كالاهاي فرهنگی را تحت پوشش قرار بدهیم.
- كالاي سبد فرهنگي خانواده را گوناگون كنیم.
- براي همه فضايي با آرامش و موقر را براي ديدن و انتخاب فراهم بیاوریم.
- براي كودكان فضايي شوق‌آور را در علاقه‌مندشدن به كالاي فرهنگي فراهم كنیم.

خدمات فروشگاه فرهنگان رازي


مشاوره در انتخاب

همكاران کتاب رازی براي انتخاب بهتر فرآورده‌هاي فرهنگي مشتريان را راهنمايي مي‌كنند و براي اين منظور پيوسته در جريان تازه‌ها و نقدهاي رسانه‌ها قرار مي‌گيرند.

ثبت سفارش حضوری

هيچ فروشگاه فرهنگي نمي‌تواند تمامي كتاب‌هاي منتشره را مجموعه سازي كند. اما فروشگاه فرهنگان رازي تلاش مي‌كند تا با ثبت سفارش، نياز‌هاي فرهنگي مراجعان را تامين كند. مسئولان با ثبت مشخصات امكان تهيه كالا را اطلاع مي‌دهند.

سفارش تلفني

بخش سفارشات بيرون از فروشگاه با تلفن 55428892 سفارشات تلفني دريافت مي‌كند و ارسال آن را از راه پيك يا پست براي تهران و شهرستان‌ها انجام مي‌دهد.

فروشگاه اينترنتي

سايت اينترنتي فروشگاه فرهنگان رازي تمامي كالا‌هاي موجود فروشگاه را با فاصله زماني24 ساعت بر خط كرده است. سفارش‌ها با پست به سراسر ايران ارسال خواهد شد. اين فروشگاه در نشاني http://www.efarhang.com در دسترس است.

مجموعه‌سازي كتابخانه‌ها

استفاده بهينه از بودجه در كتابخانه‌ها كار بسيار كارشناسي و دقيق است و به اين منظور مي‌بايست در جريان انتشارات روز و كتاب‌هاي موجود در بازار بود. مشاوران فروشگاه فرهنگان رازي با تهيه خط مشي مناسب براي هر كتابخانه‌، انتخاب و نهايتا تامين كتاب‌هاي مناسب را به عهده خواهند گرفت.

برنامه‌هاي فرهنگي

فروشگاه فرهنگان رازي برنامه‌هاي متنوعي را براي آشنايي بهتر و بيشتر مراجعان خود با پديدآورندگان آثار ادبي و هنري برگزار مي‌كند. موسيقي و نشست‌هايي با اهالي فرهنگ در اين بخش انجام مي‌شود در عين حال به صورت پيوسته براي كودكان برنامه‌هاي هفتگي در بخش كودك اجرا مي‌شود.

بازدیدهای مدارس

فروشگاه فرهنگان رازي با هماهنگی مدارس برای اشنایی با کتاب و همچنین طرحهای خاص آموزگاران برای آشنایی با کتاب و یا بسته های علمی و همچنین سرگرمیهای سازنده را اجرا می‌کند. برای این کار نیازمند

بخش‌هاي فروشگاه فرهنگان رازي


كتاب

كتاب عمده‌ترين فعاليت فروشگاه فرهنگان رازي است. همكاران اين بخش روزانه نشريات كتاب و خبرنامه‌ها را بررسي و كتاب‌هاي معتبر را انتخاب مي‌كنند. كدام ترجمه بهتر است؟ كدام چاپ بدون غلط است؟ اين پرسش‌ها در فروشگاه فرهنگان رازي بدون پاسخ نمي‌ماند. در اين بخش مي‌توانيد كتاب‌هاي داستان، شعر، نقد ادبي، ادبيات كهن، فلسفه، تاريخ، سياست، علوم اجتماعي، روان‌شناسي و خانواده، هنر، سينما، نقاشي، گرافيك. عكاسي و موسيقي و کتابهای نفیس را تهيه كنيد.

بخش كودك

اينجا همه چيز براي كودكان و نوجوانان گردآوري شده است. هر چه كه براي پرورش خلاقيت بخواهيد، براي توانمندي ذهن يا مهارت‌آموزي تامين شده است. كليه‌ كالاهاي اين بخش براي پيش دبستان، كودك، نوجوان طبقه‌بندي شده‌اند.
كالاهاي اين بخش عبارتند از:

بسته‌هاي علمي

بسته‌هاي آموزشي، كيت‌هاي علمي، و ابزار آزمايشگاهي از حمل كالاهاي اين بخش هستند. اين تجهيزات بيشتر در موضوعات زيست‌شناسي، فيزيك و شيمي ارائه شده‌‌‌‌‌‌اند. ابزاري مانند ميكروسكوپ، تلسكوپ، و ديگر تجهيزات آزمايشگاهي نيز در اين بخش عرضه مي‌شود.

مهارت‌آموزي

بسياري از تجهيزات آموزش از مهارت انگشتان كودكان تا مهارت در ساخت ماكت‌هاي بزرگ ساختمان‌ها را مي‌توانيد در اين بخش بيابيد.

بازي‌هاي فكري

بازي‌ها از ابزار لازم براي پرورش خلاقيت‌هاي كودكان و نوجوانان هستند و تاثير خوبي در پرورش دارند. مجموعه‌هاي جورچين‌هاي استاندارد و همچنين وسايل ساخت و ساز نيز در اين بخش گردآوري شده‌اند.

ديداري و شنيداري

موسيقي خوب، فيلم و كارتون براي بچه‌ها هميشه جذاب بوده است. شايد قصه براي كودكان موچكتر از اين هم جذاب‌تر باشد كه مجموعه‌اي از اين آثار در اين بخش ارائه شده است.

نوشت افزار

نوشت‌افزار‌، لوازم اداري و لوازم هنري سه گروه اصلي اين بخش هستند. علاوه بر آن مي‌توان برخی از تجهيزات نقاشي و گرافيك را نيز در اين بخش پيدا كرد. تلاش اين بخش ارائه كالاهاي توليدكنندگان معتبر نوشت افزار است.

موسيقي

در نيم‌طبقه‌ي فروشگاه با تنوعي متفاوت از كالاهاي فرهنگي روبه‌رو مي‌شويد. فضايي كه براي درك بهتري از هنر و موسيقي و آرامش و گفتگو فراهم شده است. نشستن و حتا فنجانی چای ....


هديه‌هاي هنري

هدایای کوچک و زیبا كه عمدتا دست‌ساز هستند صورت مي‌گيرد. تندیس‌های تزیینی، سفال، نقاشي، دفتر يادداشت دست‌ساز، شيشه‌گري و آينه‌كاري و حتي مولاژهاي فرهنگي از آثار اين بخش هستند.

فرهنگان رازی
خیابان هلال احمر نرسیده به میدان رازی نبش خیابان مرادی
تلفن: 55428892-55428871